| QueenE a întrebat:

Hey,
TPU'
am visat ca am nascut o fetita, si dupa aceea am alaptat-o
ma simteam asa de fericita, era si pretenul meu in vis ma ajutat sa nasc, si eram amandoi fericiti...
oare ce inseamna,?

daU fUNDA:*

Răspuns Câştigător
| secretsisecret a răspuns:

Asta e semn bun de obicei visurile nu se implinesc dar la vise frumoase cu siguranta! sper sa se implineasca si sa fi fericita cu pr tau big grin pana la adanci batraneti funda?

5 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Intra pe acvaria la dictionarul de vise dar din cate stiu in popor nu e de bine cand visezi copii mici. sper sa ma insel.

| IMC90 a răspuns:

Nimic. Pamantu catre PinkLOveM visele n-au nici o legatura cu realitatea...

| DarkRoses a răspuns:

Inseamna k se va intampla ceva frumos in veata ta:Xbig grin

| justme4yours a răspuns:

E bine.si eu sunt o visatoare...si e asa tare cand ai vise asa frumoase...e posibil sa se intample cv asemanator. sper sa se intample cu prietenul tau si sa fiti fericiti:*

| stefyta a răspuns:

Inseamna ca o ruda sau o persoana care o cunosti o sa nasca.
Si al doilea lucru este ca o sa ai un an plin de bucuri.
Sper ca te-am ajutat.
Pa!