| Dumitritsa a întrebat:

Hey! azi noapte am visat ca eram intr-un magazin de rochii albe de mireasa, si am probat una, si ma uitam in oglinda si asa eram de fericita! oare ce inseamna acest vis? va rog sa-mi spuneti!

4 răspunsuri:
| FuckOnCocaine a răspuns:

Te duci după buni, să-i încălzești picioarele...

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Daca esti nemaritata - o sa te mariti
Daca esti maritata - o sa mori
Eu asa stiu acum daca gresesc... Sau ma stii. poate e doar imaginatia ta. Un om e cel mai creeativ cand doarme si viseaza. Pup Emanuela. Funda?

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Depinde alti spun ca e de bine alti ca e de rau dar uite iti dau un site de interpretarea viselor si iti cauti acolo vei gasi oo explicatie mai logica http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Mireasa

| CuloareaFericirii a răspuns:

Visele nu inseamna nimic nu te lua dupa aparente emy:X