| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca il plac si sa il fac sa ma placa si el pe mine?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce ești disperată după el?
El trebuie să te caute.
Pa, pa.

| anonimg a răspuns:

Lucrul acesta trebuie sa il lasi pana va deveni o nevoie a ta. Atunci se va intampla de la sine. Ce vreau sa spun este ca sa astepti pana la casatorie prietenia cu un baiat, oricat de mult l-ai placea.
Ce-ti place la el de vrei sa fii cu el? Are un caracter deosebit? Trateaza respectuos si cu iubire pe semenii lui, pe colegi si colege? Dar pe parintii lui? Cum se comporta cu mama lui? Dar cu fratii/surorile lui? E atent fata de nevoile altora, e grijuliu ca totul sa mearga bine? Se imbraca frumos cu gust sau isi arunca hainele pe el? Vine cineva sa faca curat sau sa aranjeze lucrurile in urma lui? Este gospodar s-au n-are grija de casa? Pe ce cheltuie banii -pe lucruri folositoare sau pe placeri? Il iubeste el pe Dumnezeu sau nu?
Pentru care dintre aceste lucruri vrei sa fii cu el?
Cand tu ai calitatile de mai sus si vrei sa te casatoresti, atunci cautati pe cineva care are si el acele calitati. Ce nu se incadreaza in acestea va fi doar suferinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A)telepatie
b)hipnoza
c)angajezi un mentalist bun care sa ii induca

Serios ma? Cum pot sa spun unui baiat ca il plac?
,, Buna te plac''

In ritmul asta o sa ajungeti sa puneti intrebari despre cum se face sex, a stai deja se intampla!
Reveniti fratilor la realitate cu picioarele de pamant, coborati din sfere inalte, beti un pahar cu apa rece, dati-va o palma zdravana peste fata.Parintii vostri cum credeti ca au facut sa fie impreuna punand intrebari pe TPU sau petrecand timp impreuna si au gasind lucruri in comun?

| Nume2 a răspuns:

Ii spui direct...

| CrazzzyA a răspuns:

Nu ii spui, ii dai de inteles.

| tpubety a răspuns:

Salut.cel mai important este sa nu te grabesti... mai intii dai de inteles ca il placi (dai mai multa atentie) fal ca si lui sa ii placa de tine... apoi poti sa incerci sa ii spui in fata ca iti place de el, dar sa faci asta cind iti spune inima ca este pregatita. sunt sigura ca ti se va primi