| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Il plac pe un baiat de la mine de la scoala ce sa fac sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| Muresan_Geo_1987 a răspuns:

Spune-i si gata. Baietii sunt foarte dispusi cu fetele care le spun pur si simplu ca ii plac.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

El stie ca il placi?

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru wildthing):

Nu dar mi-e frica sa ii spun poate o sa se enerveze nu stiu poate nu o sa mai vorbească cu mine

| wildthing a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Cum sa se enerveze? Tu spunandu-i ca il placi, ii faci un mare compliment. Doar un mare retardat s-ar putea supara pe o fata care ii spuna ca il place, fie ea si o fata pe care el nu o place. Daca ii spui ca il placi si el reactioneaza brutal, atunci oricum nu merita atentia ta.

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru wildthing):

O sa încerc. mersi

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu poti sa faci nimic!
Oamenii au simpatii si antipatii, daca este sa te placa, te va place si gata, daca nu... dragoste cu sila nu se poate.

| alyn2014 a răspuns:

Buna! ar trebui sa ii acorzi putina atentie si sa vorbesti cu el, poate te place si el, dar daca amandoi sunteti timizi... apoi no sa fie nimic... Spune-i ce simti, fara rusine, intra si vorbeste cu el pe Facebook, altfel o sa ramai asa.