| narcis08 a întrebat:

dati-mi o idee ce as putea sai cumpar mamei mele de ziua ei care este peste o saptamana, as vrea ceva frumos si eftin (apropo face 40 de ani )multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ixchel a răspuns:

Îi poți dărui o poză de familie, înrămată frumos și o scrisoare în care să îți exprimi aprecierea si sentimentele sincere față de ea.Mama ta nu așteaptă lucruri materiale din partea ta. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O carte de bucate dacă îi place să gătească, un parfum, un portofel cochet, îi poţi pregăti un tort, o programare la coafor.
Te pup!