| Alex_Stoica_1997 a întrebat:

Vine, ziua mamei mele, si nu am nici o idee ce sa ii cumpar.
Mi-ati putea da niste >raspunsuri?3

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Un buchet de flori si un parfum

| FlorinaOnt a răspuns:

O rama foto cu tine şi ea sa o ţină amintire: )

| Țoglă a răspuns:

Un buchet mare de flori.

| ElMaestro a răspuns:

Ce-şi doreşte orice mamă, să-i fie aproape copilul! Ai putea să-i "procuri" o scrisoare din inimă cu un trandafir alături.

| SiriusHD a răspuns:

Mai,mai baiatule,orice mama isi doreste ca copilul ei sa aiba succes la invatatura,munca, sau sa fie doar in familie, desi raspunsul lui eliza e foarte bine dispus, deci nu cheltui banii deg pe rochie, parfum, tatam doar sa fie in familie asta e cel mai important lucru!

| eliza55 a răspuns:

Cred ca tu stii cel mai bine cei lipseste sau cei place.Nu ii cumpara lucruri inutile pe care sa arunci banii degeaba.Parfumul ei preferat sau o alt lucru pe care l-a vazut si ia placut.Insa sa nu uiti ca cel mai important lucru pentru o mama e atentia copiilor ei fata de ea zilnic.