| Andrei456 a întrebat:

cum pot sa fac un martisor manual si foarte simplu? Vreau sa fac un cadou mamei mele de 1 Martie pentru ca e ziua ei de nastere si in plus ca tot in aceasta zi se da martisoare. Vreau idei cat mai simple. P.S am 12 ani si nu prea am talent la activitati plastice.

4 răspunsuri:
| Liiidiaaa a răspuns:

http://lalaflorentina.blogspot.ro/2012/02/blog-post.html. sunt simple si frumoase martisoarele dupa siteul pe care la dat Kidda1234
dar ca sa-ti iasa asa rasucite iei o scobitoare rasucesti hartia pe scobitoare si o lasi putin cam 30 de secunde

| Kidda1234 a răspuns:

Uite o idee : http://lalaflorentina.blogspot.ro/2012/02/blog-post.html.
ceva în acest gen. tai o foaie colorată, și o tai subțire, o rulezi până la capăt și faci mai multe, le poți lipi să creezi ceva. (fluture, floare, etc. )

| Andrei456 explică (pentru Kidda1234):

Nu merge, imi arata pagina pe care o cautati pe acest blog nu exista, oricum multumesc de ajutor big grin

| Podemos635 a răspuns:

Poti folosi seminte sau boabe de piper sa faci o floare sau ce crezi tu, sau o declaratie din ele.o poza cu voi..inimioare,tot felul de decoratii:fundite din hartie creponata... daca e facuta de tine sigur o sa ii placa.succes.

Întrebări recente