| Anonima543m a întrebat:

Hey TPU.
Idei pentru cadouri de ziua mamei soacre?

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca ii place sa gateasca, eu iti recomand sa-i cumperi cartea,, Ierburi uitate'', de Mona Petre. https://www.elefant.ro/......d1826c24bd

Daca doamna locuieste in oras, un card cadou pentru o experienta spa sau alte cele din apropiere ar putea fi un cadou interesant. Exista siteuri care se ocupa doar cu astfel de cadouri. Poti cauta pe google: cadouri experiente.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Un flex.

| gabicoo a răspuns:

O mătură. Ca să aibă cu ce zbura, că pentru făcut curat în casă are deja noră.

| Eireann a răspuns:

Un buchet de flori. Apoi depinde de buget si de gusturi - o esarfa sau un sal din casmir sau matase naturala, un ceainic de sticla si niste ceaiuri infloritoare, lantisoare, cercei, bratari, etc.

| Sophieka a răspuns:

Perdele noi, o patura frumoasa, o bluza cu pietre sau ceva mai frumos, un lantisor sau o bratara gravata cu chipurile voastre, ca o fotografie... Un desen mare in rama cu voi, un cos cu flori crosetate sau o vaza mai deosebita cu o planta frumoasa de interior...Crinul pacii spre exemplu + un tortulet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata cu cianura
Bomboane cu matraguna
Prajituri cu antrax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nepotel happy

https://youtu.be/xNMXWcPGYuk laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeCazan a răspuns:

Ii spui ca ești însărcinată. Ea o sa fie bucuroasă (sau nu).

| FindMyName a răspuns:

Flori, ciocolata si o scrisoare. Sau draci laughing
Glumesc, respect-o. Ai mai putea sa îi dăruiești lănțișoare sau cercei(dacă poarta și are gauri), niște pantofi eleganți sau o chestie care si-a dorit de mult și nu si-a permis sa isi cumpere.

| votive a răspuns:

Salutare, idei de cadouri pentru orice persoana draga tie gasesti aici: https://votive.ro