| anonim_4396 a întrebat:

Ce idei aveti de cadouri, surprize pentru ziua mamei? Dau fundita pentru cel mai inventiv si mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| Lary a răspuns:

Ceva ce isi dorea de mult timp...sau o programare la un salon de frumusete, o iesire din oras la un picnik.Cand eram mai mica nici eu nu avea idei(nu ca acum as avea), dar am decupat inimioare si cand a venit de la servici pe jos era un drum de inimioare ce ducea la o foaie unde era scris ''la multi ani''...+baloane agatate de lustralaughing... a fost frumos! La multi ani pentru mami tawinking

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Un parfum Eternity de la Calvin Klein!

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Poti sa ii iei un parfum... un buchet de flori...sa faci un colaj din poze smug depinde ce ii place si ei love struck ceva special la care stii ca tine :X

Bafta! :*

| Brigitta a răspuns:

Fa-i tu un tort big grin Cumpara blatul, budinca, ceva fructe si ceva bomboane pentru ornat, e f simplu big grin
Cadou: o floare frumoasa la ghiveci (orhidee de exemplu) si gasesti in florarii fluturasi din aceia pentru ornamentul ghiveciului, sau o cana mare cu poza ei, sau ceva cadou personalizat, sa vada ca ai depus un efort big grin

(si offtopic dar nu ma pot abtine: care-i faza cu toata lumea ``dau funda-dau funda-dau funda``?)

| anissa a răspuns:

Pai depinde de preferintele fiecaruia. unele mame prefera doar o felicitare facuta de copilul ei, alta o bluzita draguta, parfum, un buchet mare de flori. ceva pentru. bucatarie daca ii place mult sa gateasca(sau poate reusesti sa faci o prajitura...alege de aici daca vrei :) http://www.gustos.ro/retete-culinare/prajituri). sau daca lucreaza puteti vorbi cu seful/sefa ei sai dea cateva zile libere de ziua ei sa se odihneasca, o geanta, o rama frumoasa cu o poza de familie :)machiaje...sau ceva cei lipseste si isi doreste dar nu tare scump sai poti cumpara:-*sper ca te-am ajutat.papa:-*:-*

| Dan a răspuns:

Pentru mama ta poti sa ii faci o surpriza frumoasa:
-un buchet de flori(trandafiri galbeni si roz);
-un robot de bucatarie;
-un goblen gata facut;
-o felicitare frumoasa cu un text scris de tine;
La multi ani mamei tale! Sa ai grija de ea, cum am eu grija de mama mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ii fci o surpriza cand ie ziou ei sai faceti o surpriza cu baloane, cadouri multe, si cei mai imprtant tort si bautura asta si doreste orce mama

Întrebări recente