| DaReZon a întrebat:

Parintii vostri va pune sa munciti? Adica sa va care cu ei spre exemplu la tara sau la servici la ei?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nu, nu ma duc cu ei, doar cand vreau si cand spun ei (dar spun foarte rar )... mai merg asa pe la tara sa pun sau sa culeg cartofii, sa ajut la cules de prune sau chesti de genul. In casa factreburi casnice ca asa e normal, dar nu m-au dus niciodata la serviciu la ei ca sa muncesc... happy

| DaReZon explică (pentru 愛日本):

Esti o fata harnica. Ai raspuns toata ziua la intrebari happy Deci mai primesti o funda de la mine happy

| 愛日本 a răspuns (pentru DaReZon):

Mersi de complimet si da, toata ziua am stat (aproape ) laughing
Cand am raspuns la unele intrebari legate de matematica am mai invatat si eu formulele daca le-am tot scris. Maine dau si eu examen si na. Oricum e usor.

| DaReZon explică (pentru 愛日本):

Ohoho, mult succes atunci happy Sa imi spui cat ai luat la ambele. Eu, anul trecut, luasem 9 la romana si 4 la mate. Iar acum sunt la Filologie. Trec in a 10 a happy

| 愛日本 a răspuns (pentru DaReZon):

Mersi!
O sa iti spunhee hee

35 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Adica, deci, cum ar spune inteleptu', deci ne pune sa muncim ca sa producem porumb, varza, cartofi, ceapa si rosii!
Unde dracu ai facut tu scoala de nu ai acord intre Subiect si Predicat?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!
"vă pun" big grin

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Se mai intampla. Scriu c-am rau la tastatura din ultima vreme tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Nu bate bine faru`? laughing

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Da laughing

Btw, misto poza, e a ta cu siguranta, nu? tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Nu, e mama. Nu e evident? laughing

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Da, e evident ca e luata de pe net laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Îmi pari cunoscut.
De unde ești?

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Hmmm, let's Message.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Nu pot să trimit mesaje happy
Te-am întrebat de unde ești?! Nu e nimic grav, îmi poți răspunde laughing

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Hmmm, sunt din jud. Iasi. Tu?

Also, am mai vazut poza asta pe internet + incearca sa stergi site-ul care este scris in stanga jos tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Ți-am zis că nu pot să trimit mesaje waiting
La ce site te referi?

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza.

Zii doar de unde esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Păi zi ce site, nu înțeleg.

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Ehm, ti-am mai zis. Du-te pe profilul tau si apasa pe poza. In stanga jos vei vedea un site. Poza asta am m-ai vazut-o pe internet, deci nu e a ta tongue Nu iti fie rusine sa iti pui poza ta. Am si eu poza cu mine. Am mustata, arat ca naiba deci nu imi pasa happy Poti sa iti pui si tu poza cu tine. Nu te mananca nimeni tongue
Also nu mi-ai m-ai zis de unde esti si cati ani ai tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Eu și unii prieteni nu ne punem poze, că ne amuzăm unii de răspunsurile celorlalți, așa nu ne găsim laughing. Sunt din Galati, am 15 happy

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Hehe, asta-i bine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Am vazut la ce te refereai în legătură cu site-ul, nu e nimicwinking

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Heiii happy
Ce voce ai puppy dog eyes

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

La ce te referi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Youtube laughing

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Ah, da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,imi place sa-mi ajut parintii ori de cate ori pot la treaba, pentru ca ii iubesc mult.
Te pup!

| trolololo a răspuns:

Cumva te-ai rupt in fund de la atâta munca?

| Alecsyyya a răspuns:

Mai rar merg cu ei la tara sa ii ajut la treaba, dar niciodata la serviciu. Ii ajut prin casa, cu curatenia si cu lucrurile de genu' happy

| Fayree a răspuns:

~ Nu prea... doar pentru chestii minore. Dar uneori vreau eu sa-i ajut pe ei iar ei nu ma lasa puppy dog eyes. Fundita? :*.

| ionalexandru98 a răspuns:

Raspunsul tau aici.Parintii mei sunt chimisti si daca m-ar lua cu ei la serviciu cred ca as arunca in aer toata cladirea. Oricum ii ajut la treburile casnice cat pot si ii ajut si la tara la cules de prune(contra 25% din banii facuti dupa ce vand tuica)

| ilasadrian a răspuns:

Parintii mei au un magazi (market) lucrez acolo din placere aranjez marfa, fac vanzari etc.

| T82 a răspuns:

Da ma cara cu ei la tara dar eu nu prea fac treaba de loc ca am garla langa mine si am prins "boala" si ma duc mereu la peste.