| JhonnyBb a întrebat:

Hey TPU
sunt intr-o relatie de aprox 6 luni
acu cateva zile i-am zis ce simt cu adevarat pentru ea adica ca o iubesc, lucru care a facut-o sa planga deoarece ea nu simte asa ceva pentru mine, primele luni ea era moarta dupa mine, eu cu nepasare, acum s-a intors roata
ea mi-a spus ca ar fi o ipocrita daca nu ar recunoaste ca vrea din tot sufletul ei sa fie impreuna cu mine..pentru ca ma considera o persoana minunatahappy dar nu stie daca inima o lasa
nu vrea sa se desparta de mine presupun ca asteapta acest lucru de la mine are la fel nu se poate :-s
a2a zi dupa aceasta seara ne-am comportat normal..am vorbit povestit ba chiar am inceput sa ne facem planuri pentru o mica excursie pana cand la un moment dat primesc un mesaj "auzi ieri vorbeam de despartire si azi ne facem planuri sa mergem la munte?laughing " si am intrebat-o de ce mi-a pus intrebarea asta "nu stiu, sunt obosita, o zisei asa "
nu inteleg nimic din toate astea ce vrea ea de fapt?
am vreo sansa sa imi salvez relatia?happy

Răspuns Câştigător
| Stiller a răspuns:

E delicata situatia. Eu sa-i testezi sentimentele. Las-o cateva zile, fara sa vorbesti cu ea, trateaz-o cu indiferenta si daca va veni ea sa vorbeasca cu tine si se va ruga de tine sa va impacati, atunci chiar merita sa te zbati altfel nu are nici un rost.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de experienta vietii si ar trebui sa o dai la o parte ca face mult teatru.

| kissyou a răspuns:

Ori face la misto ori nu stie nici ea ce vrea.Intreab-o pe ea ce se intampla si ce vrea ca nu ai de unde altundeva sa afli lucrurile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici ea nu stie ce vrea dar apoi sa trasmita ceva altuia. Mie mi se pare prea imatura. Daca vrea ceva sa o spuna pe fata nu sa se fastaciasca si
tu sa te intrebi " deciiiii? ".
Chiar nu merita relatia asta, daca ea nu mai are sentimente ce rost mai are sa o ti langa tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu exista nici-un pericol in relatia voastra, a fost un mesaj cu tenta umoristica ceva haz de necaz, dai inainte cu tupe peace sign

| QiCKaaTc a răspuns:

Mai ai sanse... Intreab-o printr-un biletel cat la % te iubeste. Daca zice un procent mare, intreab-o daca vrea sa fie cu tine si PUNCT (.)

| zanabuna90 a răspuns:

Odata ce nu te iubeste, nu vad cum ai putea salva o relata... Pune punct relatiei si daca ea va insista sa va impacati, inseamna k are ceva sentimente pentru tine