| dariti a întrebat:

va rog cateva nume de fete faine?

25 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Dupa parerea mea, Irina, Anastasia, Lavinia...

| Karinakari99 a răspuns:

Sabrina,Maria,Beatrice,Anastasia,Daria,
Carla,Elodia,Alexandra,Maia,Ecaterina,
Isabela,Bela,Andra,Marta,Nina,
Cătălina,Kate,Irina,Ana,Diana,Delia,
Camelia,Lorette,Sandra,Tina,Aurelia,
Liliana,Flavia,Jasmine,Gina,Lola,Paula...

| papys44 a răspuns:

Izabela,Maria,Ana,Oana,Lory,Beatrice etc

| Iulian03 a răspuns:

Alexandra
Andreea
Laura
Loredana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema,Boema,Rafaela,Ella,Eca,Tara,Lora,Tamara,Mirabela,Iris,Xonia,Xoxo,Dalinda,Mara,Lara,Sore,Adela,Adelina,Andrada,Casandra,Sally,Samantha,Amanda,Kelly,Corina,Denisa,Melania,Ariana,
Ada,Elisa,Bella,Chleo,Ale.Sunt destule? FUNDA?

| Enki a răspuns:

Maria,ana,oana...

| Alexaaandraaa a răspuns:

Uite câte nume sunt aici : http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete, sper să alegi pe cel care crezi tu că este cel mai frumos. :o3 Pup!:*

| Flynn2001 a răspuns:

Fete faine sau nume faine?

| dariti explică (pentru Flynn2001):

Nume de fete laughing)

| Flynn2001 a răspuns:

Juliet, vicky, lily, molly, maya. Funda?

| FamousGirl4 a răspuns (pentru Flynn2001):

Funda il va chema pe copilul meu! laughing)

| Bellatores a răspuns:

Mie imi plac: Mirabela, Miruna, Olivia, Otilia si Daria

| ianaa a răspuns:

Casandra, Adelina, Edina

| Albãstriţaxx a răspuns:

Mara smug laughing

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna, uite aici un site :*
http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete
sper ca te-am ajutat

| monycutzza a răspuns:

Erick, Deea, Alina, Larisa, Maria, Mona, Mihaela, Adela, Oana

| deya100 a răspuns:

Adele
Adelina
Adina
Bella
Belinda
Ela
Elisa
Emma

Astea imi plac cel mai mult! happy
Sper ca te-am ajutat!

| Xoniaa a răspuns:

Cristina, Larisa, Alexandra, Lavinia, Roxana, Mihaela, Tania, Maria, Xonia, Andreea, Antonia, Beatrice, Daria, Catalina, Cristiana, Georgiana, Betina, Adina, Izabela, Sandra, Diana, Crina, Daniela, Niculina, Raluca, Cosmina, Veronica, Iuliana, Ioana, Loredana, Anastasia, Valeria, Adela, Adriana, Gabriela, Ana, Delia, Madalina, Mirabel, Paula, Camelia, Letizia, Nadia. :*

| KitKat15 a răspuns:

Presupun ca pentru un joc? laughing pai ar fi : Layla, Crystal, Milkshake, Choco, KitKat, Ironwoman, Casydy si cam atatea imi vin in minte. thinking Sper ca te-am ajutat. Sa-mi spui daca iti trebuia pentru copii laughing

| claudiufarcas01 a răspuns:

Melissa mi se pare acceptabil

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Nimanui nu-i place TEODORA?

| Alix17 a răspuns:

Http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete

Sper ca sunt suficiente nume:)):)

| dariti explică:

Imi place sa stiu multe nume laughing)

| Irinuk005 a răspuns:

Irina, Ioana, Catalina, Maria, Ramona, Miruna puppy dog eyes. Funda? :3

| ada4321 a răspuns:

Pfff... sunt multe. Larisa, Isabela, Andreea (desi este cam des folosit), Alina, Sara, Cristina, Madalina, Ana-Maria, sunt mult dar cam astea imi vin in cap acum.
Fundita?