| malina010 a întrebat:

Heyy... mă puteti ajuta si pe mine cu ceva? ..astazi este ziua de nastere a fratelui meu pe nume Mihai împlineste varsta de 27 de ani si as vrea sa ii fac o urate. asa mai mare(as vrea sa o postez pe peretele de facebook). ma puteti ajuta cu ceva de genu esti cel mai tare frate... bla bla nu prea am idei da aceea v-am rugat sa ma ajutati. repede.dau funda

Răspuns Câştigător
| darkangel90 a răspuns:

Vom fi frati pana moartea ne va despartii! Cand plag eu, plangi si tu. Aceeiasi picatura de lacrima se scurge pe obrazul amandorura! Mereu voi fi langa tine. La multi ani, frate drag!

Sau

Copilaria mea, viata mea nu ar mai fi fost la fel fara tine! si nu te-as da pe nicio sora, caci fratele meu e mai valoros decat o mie de surori! La multi ani fratele meu.

Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti combina ceva clasic cu ceva inteligent si sincer, deci sincer si simplu mi se pare cel mai potrivit.
O zi buna.