| Shi_Atat_Georgi_2000 a întrebat:

Hei TPU.Luna aceasta este ziua fratelui meu mai mic, implineste 10 ani,si as vrea sa ii fac un cadou dar nu prea stiu ce sa ii iau.
El este mai mult cu masini, jocuri...chesti de baieti si nu ma pricep.
Sper sa ma puteti ajuta prin a-mi da mai multe idei de cadouri.
MULTUMESC.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un avion teleghidat.

| Neo12 a răspuns:

Hei
Mai bine îi iei tu nişte hăinuţe pe care pot fi desenate masini şi lucruri de genul. Cred că i-ar plăcea şi ar fi pe gustul lui.
Jucăriile se rup şi după un timp se plictiseşte de ele.
Îl poţi duce într-un loc special amenajat pentru copii unde sigur s-ar distra.
Ia-i ceva care l-ar putea face fericit şi s-ar folosi de el.

| BellaKiოNana a răspuns:

Un maiou cu o inscriptie oarecare, sau o imagine, gen- masini, desene preferat.;
O masina mare;
Un trenulets;
Un puzzle cu Masini desene animat.

| DavidUnicorn a răspuns:

O maşină cu telecomandă, un joc pe CD-DVD cu maşini, un covoraş cu maşini, o căciuliţă cu maşină!

Funda?

| alinutzaa2 a răspuns:

O masinuta mai speciala sau o tableta si ii poti descarca ce jocuri doreste el