| BalonashCuHeliu a întrebat:

Heyy TPU.Este un tip...in scoala.si tot timpul se uita la mine.Si cand vedeca si eu ma uit la el zambeste. Iar in excursie, in autocar jucam adv sau provocare si cineva mi-a pus provocare sa'i spun"te iubesc"si i'am zis si el mi-a zis inapoi"si eu"dar nu stiu daca era doar in gluma.sau vroa sa dea un semn.si in ultim vreme nu ma prea baga in seama.doar ca se uita cam insistent la mine.si in ultima vreme.cand iesi d la scoala merge pe alt drum[pe unde merg eu], nu merge pe drumul pe care obisnuia sa mearga.nu stiu ce vor sa insemne toate astea...fiindca unele fete zic ca sa il las in pace[habar nu am de ce]Puteti sa imi deschideti si mie ochii putin va rog.Ms

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Hai sa-ti deschidem ochii...probabil baiatul te-a trecut pe lista "interesanta"(nu-ti imagina ca el chiar are o lista, ma refer la creier)laughingdeci marita sa-ti incerci norocul (parca am fi la 6 din 49)cat despre colegele tale (ori sunt invidioase ori te-au vazut nehotarata si ti-au oferit "o mana de ajutor")

8 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Fetele alea il plac si ele...si sunt geloase laughing)

eu cred ca te place.happy

| 7 a răspuns:

Buna.eu cred ca te place, si pentru ca te place nu are curaj sa ti spuna asta. daca si tu il placi cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el.incearca si nu se stie, poate o sa fie ceva frumos intre voi:X. aa si lasa le in pace pe fetele alea. daca simti ceva pentru acel baiat spune i ca nu pierzi nimicsucces happy

| myxolaryy a răspuns:

Da fa-ti curaj si intreaba-l e cel mai bine dac spune ca da sa vaeti o relatie frumoasa daca spuneca nu nul mai baga inseama dar daca tu simti ceva pentru el atunci spune-i asata si incearca sa- uiti ok primesc funda?

| RoooneyThePuf a răspuns:

Eu zic ca te place...asa a patit si o prietena de a mea.Cand trecea pe langa el, prietenii lui ii ziceu :``uite-ti iubita``, iar el zambeahappy...si pana la urma sunt impreunabig grinhappy

| pithicot a răspuns:

Hmm.noi nu iti putem spune exact ce simte el pentru tine, dar parerea mea este ca te placehappy. Ai putea incerca sa il bagi tu in seama(nimic mai mult)si sa vezi reactia lui...Si despre fetele alea chiar nu stiu ce sa zic, dar eu cred ca sunt invidioasethinkingwinking

| Nowingsangel a răspuns:

Eu cred ca te place. love struck

| v1sE a răspuns:

Da... te place acel tip... daca il placi si tu ii zici frumos, iar daca nu il placi ii zici tot frumos.

| diidi a răspuns:

Buna, intra in vorba cu el. iesi cu el la un suc. nu baga in seama ce zic altii pana nu te convigi tu ca e asa. poate nu se baga el in seama, pentru ca posibil sa ii fie frica de un refuz, sau e mai timid. bafta>big grin