| BalonashCuHeliu a întrebat:

Hey. Sper sa nu va plictisesc mai ales ca veti avea cam mult de citit.

Aveam inainte o intrebare:

Este un tip...in scoala.si tot timpul se uita la mine.Si cand vedeca si eu ma uit la el zambeste. Iar in excursie, in autocar jucam adv sau provocare si cineva mi-a pus provocare sa'i spun"te iubesc"si i'am zis si el mi-a zis inapoi"si eu"dar nu stiu daca era doar in gluma.sau vroa sa dea un semn.si in ultim vreme nu ma prea baga in seama.doar ca se uita cam insistent la mine.si in ultima vreme.cand iesi d la scoala merge pe alt drum[pe unde merg eu], nu merge pe drumul pe care obisnuia sa mearga.nu stiu ce vor sa insemne toate astea...fiindca unele fete zic ca sa il las in pace[habar nu am de ce]

Asa.Si pana la urma m-am decis sa o las balta deoarece nu mai dadea nici un semn.Nici in pauza nu mai iesea.Si acum. a iesit o data in pauza si se uita insistent la mine si iar a inceput sa zambeasca.si tot timpul se uita la mine.si atunci cand e cu colegele lui prima oara se uita la mine apoi se intoarce apoi se uita colegele lui la mine. Dar nu stiu de ce. Poate doar vrea sa'si bata joc de mine.sau poate nu simte nimic.Fiindca e de treaba si nu pare genu detip care sa'si bata joc de cineva

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inseamna ca i-ai trezit interesul. Poate se hotaraste in curand.

| mgtow a răspuns:

Trebe sa comunici cu el sa aclarezi misterul care el il are si se uita la tine

| Crisyy a răspuns:

Pai.incearca sa ii dai add pe mess[asta daca nu il ai deja] si bagate in seama cu el. intreaba`l ce mai face...chestii de genu...sau daca nu fa rost de nr lui si vb cu el prin sms`uri happy

| BalonashCuHeliu explică:

Ms oricum TPU. Dar m-am convins.Doar is batea joc de mine.acum e cu o colega d'a luicrying

| Yannaa a răspuns:

Probabil te place dar nu vrea sa faca primul pas din acel joc cred ca ti-a transmis ce simte pentru. tine
daca tu o sa tii legatura cu el sau nu de tine depinde asa ca succes :*

| crazykyty a răspuns:

Sunt sigura ca nu isi bate joc de tine iar colegele lui sunt doar invidioase ca te place pe tine si nu pe ele sau ar vrea sa-l ajute sa va combine si ar vrea sasi dea drumul la gura pentru ca nu mai e cum era inainte(pentru ca se gandeste doar la tine!)

| Sebi53 a răspuns:

S-ar putea sa fie pe invers dar nu stiu daca este adevarat daca vrei sa afli daca este adevarat comparal cu o fata care ii place un baiat

| theghost a răspuns:

Fa tu primul pas. El este prea timid. Daca iti place de el intra prima cu el in discutii.