| KatherinePierce1864 a întrebat:

Hi all! Am o intrebare. Au gravidele voie sa bea sirop de soc facut in casa? Dau funda pentru cel mai rapid raspuns!:*:*

Răspuns Câştigător
| by17 a răspuns:

Sirop,facut in casa, deci natural, de ce nu ar avea voie sa bea?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu i acidulat nu i nici o problema

| Ioananmt a răspuns:

Cred ca da...

| andreisandu28 a răspuns:

Salut,pai tot ce e facut in casa e bunwinkingpoti sa bei

| Sabiina a răspuns:

Socul creste imunitatea organsimului, distruge microbii si scade febra. Are actiune galactogena, prin stimularea secretiei de lapte la femeile care alapteaza. Tratamentul cu fructe de soc este contraindicat persoanelor cu diaree cronica sau acuta, la sugari si copii, femei gravide si care alapteaza si persoanelor cu un colon sensibil. Asta e ceea ce am gasit. Paa. :*