| JokoSmile a întrebat:

Hi, Vreau si eu sa stiu seriale coreene pe care sa le mai vizionez. Am vazut cateva si mi-au placut. Sa fie interesante si de preferinta cu adolescenti tongue. Gen: Boys over flowers, HeartStrings, Playfull Kiss... ceva in genu :p.
Peace

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Pff si eu am ramas in pana de idei dar iti spun serialele pe care le-am vazut si care chiar merita: City Hunter,Secret Garden,My Girl,My Princess,Personal Taste, Shining Inheritance, 49 Days,Dream High,Boys Before Flowers,You've fallen for me,Protect the boss,Lie to me,Playful Kiss,You're beautiful,New Tales of Gisaeng,Temptation of an angel,The musical,Bad Guy(Bad Boy), Scent of an woman, Goong. Sper sa iti placa si tie la fel de mult cum mi-au placut mie. kiss

5 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

My girlfriend is a gumiho(nine-tailed fox)! l-am revizionat de 3 ori! meita vazutlove struck de pe viki.com! Sper sa te uiti. dupa primul si al doilea episod nu te mai poti opri!

| Nana18 a răspuns:

(el barco) tare interesant n-o sa regreti

| Mrrrrrr25 a răspuns:

Love Rain, Rooftop prince, Dream high 2, School 2013, Cheongdamdong Alice, I do I do, to the beautiful you, Haeundae Lovers, Big, A gentelman dignity, Nice Guy, Ohlala Couple. Sper sa-ti placa.happy Sunt interesante

| kindlyy a răspuns:

Hi! Love on.