| Vulpe_Cristian_1998 a întrebat:

Hristos a înviat! Aşi vrea să va întreb ceva, peste câteva zile este ziua surori mele(face 20ani) ce aşi putea să-i iau ca şi cadou?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea tatona terenul, sa fi ma isubtil si sa afli chiar de la ea ce si-ar dori. Ai putea chiar sa mergi impreuna cu ea la un magazin si sa comentati diverse articole, sa vezi ce parere are ea, sau pur si simplu sa vezi ce i-a captat atentia. Si atunci vei sti la fix ce sa ii cumperi.
Sau, ai mai putea sa iti intrebi parintii, poate au ei vreo idee.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Haine, esarfa, poseta, gentuta, colier, inel, lac de unghii pentru intarirea unghiilor de la farmasi - 6 lei, orice fata si-ar dori asta. Lacuri de unghii de diferite culori. Bratara, ceas de mana - sigur il foloseste, accesoriu de par, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking
Haine asemanatoare cu ce poarta ea, o bratara de argint, o esarfa frumoasa, un ursulet de plus, un set de produse cosmetice de calitate(gen Nivea sau cele de la Avon-vezi si daca ii place vreo marca in mod deosebit), un buchet de flori...