| Snowclaw a întrebat:

Hristos a inviat! astazi am primit un mesaj:"daca nu trimiti e-mailul asta altor 20 de persoane mama ta va muri.nici o fata nu a crezut asta, si mamele lor au murit in 365 de zile"ce credeti? credeti ca este adevarat?

13 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă nu dai copy&paste la acest răspuns şi nu-l dai la cel puţin 50 de întrebări o să-ţi crească o unghie în ceafă. Tu crezi asta?

| William a răspuns:

Nu este adevarat. Stai linistita este imposibil sa fie adevarat, nu uita ca doar Dumnezeu poate sa ia viata cuiva cu un cuvant. E-mailul ala este doar ca sa sperie pe cei care il primesc.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu, sunt facute de un om care nu prea are ce face.

| stanly7 a răspuns:

Nenea X trimite un mesaj despre fetite aparent muribunde sau despre alte lucruri tragice tuturor cunostintelor din lista lui. Acestia trimit la randul lor mai departe si astfel se creeaza o lista de adrese de eMail pe care anumite persoane LE VAND (DA, se fac bani pe seama TA) unor companii care incep sa iti trimita in eMail reclame (nesolicitate, bineinteles) la fel si fel de porcarii – de la Viagra pana la castraveti murati. Deci, daca nu ai altceva mai bun de facut decat sa stergi 100 de eMail-uri in fiecare zi, continua sa trimiti mesaje cretine.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Mangleală!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Adevarat a inviat!
O sa iti raspund la intrebare cu o alta intrebare(sau mai bine zis cu mai multe intrebari) : Sfarsitul lumii a sosit in 2012 sau in 11.11. 2011?
Sau...Ti-ai pierdut,, dragostea'' la un mesaj de genul : Daca citesti acest mesaj cu mana pe mouse si nu-l trimiti blah blah blah, nu o sa iti cunosti dragostea niciodata, daca il trimiti, iubirea ta o sa-ti spuna la 00:00 ca te place?
Nu! Atunci de ce sa crezi? Acestea sunt simple intamplari, acei spam-eri care trimit mesajele vor doar sa te sperie (nu le crede) Asta e parerea mea ...Bafta!

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Hei happy. Și eu am primit mass-ul ăsta acum vreo.2 ani happy și nu a murit nimeni oh go on sunt doar niște mesaje făcute la plictiseală.așa pot scrie și eu că dacă nu îmi dai fundă, mâine va da o mașină peste tine laughing

| DemonAlex a răspuns:

Normal ca nu, sunt facute din plictiseala, nu te speria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar eu am primit odata un mesaj " Felicitari, ai castigat 100.000 de $ ". Deci, daca aceste mesaje sunt adevarate, sunt un om fericit. laughing

| alxp a răspuns:

Sunt doar niste prostii. si eu primesc din astea sau ceva gen daca nu trimiti mass-ul asta la toata lista maine vei avea ghinion. nu cred in ele. daca ar fi fost sa cred atunci as fi ramas fara familie de vreo 4 ori, si as fi avut ghinion in fiecare zi. asa ca stai linistita nu sunt adevarate.

| Iulia26 a răspuns:

Mdea... massuri de toata "frumusetea". Chestiile astea nu sunt adevarate! Daca da, mama mi-ar fi murit de 5 ori, as fi avut 64 de ani de ghinion in dragoste, as fi fost omorata de fetita de 13 ani fara ochi de 2 ori, si chestia asta ar fi rezultat ca sunt o satanista pentru ca "nu am credinta pentru Dumnezeu", etc. Toate tampeniile posibile le gasesti pe mess/email. Nu crede chestiile astea!

| ady900 a răspuns:

Nu

| Georgycool a răspuns:

Nu crede asta