| sweetygirl77 a întrebat:

Azi am intrat pe mess si am primit un mesaj:Teresa Fidalgo:Azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la 27 de persoane voi dormi cu tine in fiecare noapte.O fata nu a bagat de seama acest mesaj si dupa 30 de zile i-a murit mama. E adevarat?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar asa naiva esti? Nu este nimic adevarat, cineva n-are ce face si se tine de prostii. Numai bine!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tampenii din astea exista de cand eram la gradinita, numai ca se bagau in cutiile postale.Le aruncam, si au trecut destui ani de atunci si inca sunt bine si sanatos.Nu fi naiva.Pa.

| RaReSh17 a răspuns:

Nu te increde in toate aceste mass-uri prostesti, ai credinta in Dumnezeu si va fi bine happy