| Stancuna_Elenna_1984 a întrebat:

Iau anticoncepționale regulat și sângerez nu am o menstruație regulata... oare ce poate fi... mulțumesc

3 răspunsuri:
| iuliaradu1 a răspuns:

Iei bine anticonceptionalele? Pentru ca e obligatoriu sa regleze menstruatia. Ai cerut sfatul medicului cand ai incepu sa iei? Daca nu poti face o dereglare hormonala de toata frumusetea

| Stancuna_Elenna_1984 explică (pentru iuliaradu1):

Iau de 3 ani pentru reglare regevidon prescris de ginecolog și sângerez nu ajung niciodată la alea maro pentru menstruatie eu deja am sângerări până la terminarea folie

| iuliaradu1 a răspuns (pentru Stancuna_Elenna_1984):

Nu stiu ce sa spun, mie una nu mi-a venit 3 luni si ma ingrasasem. Prima data eu si iubitul meu am crezut ca am ramas insarcinata(am 20 de ani) asa ca am mers la ginecolog unde mi-a spus ca e doar o dereglare. Zic sa iti faci niste teste de sange.