| Densia03 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare pentru cine cunoaște. Eu iau anticonceptionale rigevidon de câțiva ani. De vreo luna sangerez la fiecare contact sexual. Chiar dacă nu sunt la menstruatie. Din ce cauza sa fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la investigatii medicale pentru asta, fiindca una in cauze poate fii o rana pe colul uterin, care se modifica si netrata poate duce la cancerul de col uterin.