| kandaraki a întrebat:

Idei cadouri pentru o domnisoara, 14 februarie

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Parfumul ei preferat, o carte despre care stii ca isi doreste sa o citeasca si nu o are in biblioteca, bilete la un concert sau la o piesa de teatru la care stii ca isi doreste samearga, un ceas de mana, o bratara si/sau o pereche de cercei, in stilul de bijuterii care ii place ei, plus flori si bomboanele preferate ale fetei.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bijuterii - general valabile

| Doub a răspuns:

Multe, multe cărţi. smug
Şi dulciuri. blushing

| R0R0 a răspuns:

Un colier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata si flori
parfum dulce
o sa te iubeasca mult mai mult

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Mancare,flori,machiaje,mancare laughing

| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns:

Un tricou cu model din cristale Swarovski, o sa-i placa la nebunie! De aici: http://tricouri-cristale.ro/tricouri-swarovski/. Au si tricouri pe culori, trebuie sa intrebi.

| kandaraki explică (pentru Uta_Iulia-Cristina_1977):

Cu tricou e mai greu, trebuie de nimerit marimea! in plus inca marimea sanilor ar fi un impediment in a alege tricoul cu marimea potrivita!

| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns (pentru kandaraki):

Marimile sunt S (40 cm peste bust) si M (44 cm peste bust). Nu cred ca poarta tricouri mai mari de masura M. Tricourile au elastan, deci se asaza frumos si pe un bust mai mic si pe unul mai generos. Aici este un album cu clientele care poarta tricourile: https://www.facebook.com/......media/set/