| Alexandra09999 a întrebat:

Idei de cadou de Crăciun pentru iubitul meu?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te are pe tine cel mai frumos cadou, mai vrea si altceva? Ce varsta ai?

| Iote a răspuns:

Draguta, e iubitul tau, nu al nostru. Nu putem sti ce prefera.

| DarthNiger a răspuns:

E iubitul tau si tu il cunosti suficient de bine ca sa stii ce cadou sa ii faci, daca tu nu stii asta care esti partenera lui cum am putea sa stim noi ce ar prefera.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Ceva din inimă, poate fi chiar si o felicitare, sau dacă vrei poți să ii cumperi un hanorac ceva.

| Ingognito a răspuns:

Pai depinde, mai trebuie detalii spre exemplu are o pasiune, ii place ceva anume ai putea sa ii cumperi ceva in zona aia, depinde si de buget, adica spre exemplu mie imi plac jocurile in general si nu m-ar deranja sa primesc un joc nou aparut ca si cadou gen Metro Exodus sau poate un pc/playstation, acum depinde ce ii place si lui, daca stii cumva ce ii place lui poate iti mai pot da idei

| anonima182000 a răspuns:

Păi daca deja ati facut-o si vrei sa îi oferi din nou o noapte de dragoste si te lasa si buzunarul, oricum găsesti o cabana si la oferta, cel mai frumos e o noapte voi doi la o cabană cu decoratiuni tipice de Crăciun acolo, mancare, vin, petale de trandafiri pe pat...pe tine îmbracata in
ceva dragut in lenjerie intima sau o rochie draguta. Cred că e cadoul ideal pentru Crăciun. Dacă nu vrei așa, o scrisoare de dragoste mi se pare super dragut cu un hanorac si le trimiti anonim mi se pare foarte dragut sau un parfum dacă vrei