| nemaipomenita a întrebat:

Va rog o idee de cadou pentru Craciun pentrul iubitul meu...are de toate si parfum si cea si lantisor.din haine ma tem sa nu ii placa...idei va rog)))

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

ar fi bine sa te asezi intr-un fotoliu, relaxata si sa incerci sa-ti aduci aminte de dorintele prietenului tau, ce-i face placere. poate fi o arma noua pentru paintball, o sapca si un fular, un volan pentru jocul "need for speed" pe care il joaca toata ziua, un aparat foto pentru a posta fotografii pe blogul sau cand se intoarce din calatoriile de servici despre care iti povesteste tot timpul cu mult entuziasm, un ceas asortat cu stilul lui de imbracaminte, un abonament la sala pe trei luni ca tot spunea de o vreme ca ar merge happy samd sau de ce nu o papusa gonflabila ca sa stie cu cine ramane daca nu e serios. numai tu poti stii cel mai bine

3 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Eu m-am gandit sa personalizez o perna, sa imprim o poza cu noi doi. asa ma va avea mereu acasa la el laughing.

| KristenRichardson a răspuns:

Hei,poate nu ar trebui sa te cheltui cumparindu-i diferite chestii.Eu ma gandesc ca cel mai mult el va aprecia un cadou facut de mana ta.Un globulet de Craciun. Daca dragostea dintre voi e adevarat va aprecia si cel mai neinsemnta lucru.Crede-ma.

| Maricris a răspuns:

Ce-ar fi sa-i faci o petrecere surpriza? Eventual intr-o locatie mai neobisnuita: la piscina, la munte...