| dedee23 a întrebat:

Ies cu fostul de ceva timp. a inceput sa flirteze cu mine sa zambeasca. problema e ca el mai iasa cu o fata mai exact de cand ne-am certat dar eu nu i-am spus ca stiu. nici el nu mi-a spus nimic. dar el continua sa ma caute. probabil nu-i merge relatia cu aia, nu stiu. as vrea sa stiu care varianta e mai buna sal ignor, sau sa pun distanta intre noi ssau sa continui sa ies cu el.eu as vrea sa-l fac sa vrea sa ne impacam.dar sa nu par in acelasi timp prea disponibila.ce ma sfatuiti

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Eu cred că dacă mai nutreşti sentimente de dragoste pentru respectivul, să continui să ieşiţi îm preună să vezi ce scopuri are!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iesi cu el in continuare, poate pana la urma va impacati

| ghinionistul112 a răspuns:

Intreaba-ti prietenii care este mai aproape de el si vezi ce raspunsuri iti da. Daca el da de banui ca nu se mai intelege cu acea fata, poti sa te reimpaci cu el! dar daca vrea sa-si bata joc de tine si sa nu iti spuna nimic, mai bine PLEACA!

| doc69 a răspuns:

Pune distanta daca era altfel erai fericita si nu iti puneai intrebari ci pur si simplu te bucurai de relatie

| IloveME a răspuns:

Iti dau dreptate, nu-l face sa creada ca te are la picioare!
Ia-l la o discutie intre 4 ochi, tu sau aia!
Nu accepta nici sa fi a doua roata la caruta!
Succes!

| prisacarul56 a răspuns:

Mai lasa-l un pic sa fiarba in suc propriu, sa faci sa vada baiatul ce a pierdut, il mai pui la 2-3 teste grele, mai faci cate o aluzie sa-si dea seama ca stii despre relatia lui cu cealalta si asa din bobarnac in bobarnac sa-ti dai seama daca are ceva in inimioara lui pentru tine, sau pur si simplu vrea sa para ca are si el cu cine iesi, sa nu para mai tantalau in fata prietenilor.

| Clauka_Klaudia_1999 a răspuns:

Pai daca iese cu o alta ata sa vorbesti cu baiatul ala si fi puternica si intrebal ca te mai iubeste daca da samai incercati si poate peste un timp anume o sauitati de trecut daca va face rau cauza despartiri eu te sfatuiesc sa te impaci cu el happy