| mary9524 a întrebat:

Dupa 1 an si 6 luni aproape 7 m-am despartit de prietenul meu.intr-adevar relatia nu prea mai mergea adica eu nu aveam voie sa fac nimic plus ca trebuia sa ne ascundem de tatal meu. am fost la el cu motivul sa imi dea niste cd-uri dar a fost o zi perfecta si seara cand am vorbit pe mess a zsi sa il inteleg ca vrea sa se distreze ca se simte rau fara mine ca nu pot merge cu el.eu il inteleg. el tot imi zice ca in ultimul timp nici nu mai simtea accea flacara ca la inceput dar eu stiu ca inca ma iubeste fiindca prin tot cum s-a comportat cu mine a demonstrat asta.plus ca el incearca sa imi explice ca peste ceva timp daca e sa fie vom continua relatia adica peste ceva ani. nu prea stiu ce sa cred. eu il iubesc sad

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

LOOl:O:O:O:O
OMG!
am intalnit inca un caz:O
Si pr meu, si altii auzis:o sa fim impreuna peste mai mult timp...

Da sigur! Acum am inteles dc sp toti asa.
Pentru a nu le sta pe capoh go on

Nu merita daca te a lasat pentru motive stupide.
Poate vroia altceva de la tine, nu te-ai gandit?straight face

| Rizer a răspuns:

Poi vezi tu ce faci.si ne spui si nouasad

| voice a răspuns:

Crede ca in timp o sa se 'aprinda flacara inapoi?'. eu zic sa incerci sa il uiti.pentru o perioada sau pentru restul vietii. daca te iubeste te vrea langa el

| psihox a răspuns:

De ce ai vrea sa fortezi prietenia cu baiatul? Poate nu va potriviti ca doua fiinte ca sa formati un intreg dupa casatorie. Ar vrea tatal tau sa-l cunoasca ca si cum ar fi fiul lui? Daca tu ascunzi relatia in fata tatalui tau ...reactia prietenului.