| Anonim5566 a întrebat:

Imi place de un baiat, adica atat fizicul cat si caracterul. Totusi, daca ar fi sa ma intrebe, nu as sta cu el, din varii motive. Se mai poate spune ca il plac? Adica sunt tare confuza.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu il placi, cred ca mai mult e un fel de atractie

| NGheorghe a răspuns:

Intai spune-ne: care sunt acele "varii motive"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Din asta deduc că nu ştii ce vrei cu adevărat, păi să ştii că eşti confuză.
Nu se mai poate spune că îl placi, normal.
Te pup!

| jmenaru a răspuns:

Pai,ti-ai raspuns singura.nimeni nu poate ghicii ce-i in capul tau... daca zici ca iti place de el..si totusi nu ai sta cu el...esti dubioasahappy

| Andpmand a răspuns:

Hello girl! Eu traiesc o asemenea experienta. Adevarul este ca inima este singura care iti poate da un raspuns concret si adevarat in aceasta privinta.Dar hai sa iti spun. si mie imi place un baiat la nebunie, atat fizicul cat si gandirea si comportamentul.Dar in momentul de fata nu pot fi cu el, desi el doreste sa fim impreuna.Dar daca nu vreau sa am acum o relatie nu inseamna ca nu il plac, ci ca am anumite prioritati si consider ca nu este acum momentul potrivit.Deci nu inseamna ca daca nu vrei sa fi cu el nu il placi, ci ca nu iti doresti o relatie din motive personale. Tine cont ca iubirea nu tine neaparat de o relatie pentru ca poti iubi si fara sa ai prieten. Analizeaza bine situatia si dati singura un raspuns.Asculta-ti inima, dar si minte.
P.S : ia o decizie in asa fel incat mai tarziu sa nu regreti si sa suferi.
Succes!

| RaVennARaVen a răspuns:

Cred ca tu ti-ai dori doar sa fiti prieteni, poate chiar il placi, dar nu in felul in care ti-ai dori sa fii impreuna cu el. Am patit si eu asta, dar este doar o iluzie. Este normal sa fii confuza si nu iti fa griji. Dupa ce vei fi o prietena buna cu el, acest sentiment se va ineca usor-usor! Ai rabdare si vei vedea ca totul va trece! :*

| BeAndreea a răspuns:

Nu cred ca il placi cu adevarat. big grin Nu e ceva serioos. O sa-ti treacawinking