| Cookiee9712 a întrebat:

big grin Imi place foarte mult de un baiat big grin dar nu sunt sigura ca si lui ii place de mine. cu toate ca imi zambeste mereu happy nu stiu ce sa cred big grin...azi mi-a zis ca sunt frumoasAstraight face sunt chiar confuza. ori nu stiu... poate si el e in situatia mea si nu stie daca il plac sau nu? niste sfaturi plssssadsad

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

Pai... daca el se comporta cu tine frumos poate ca te place dar e timidwinking spune-i ca tie ti se pare super dragut cum se comporta cu tine, ca e unul din cei mai draguti tipi pe care ii cunosti etc. si dupa toate astea ii dai un mass [daca ai id lui] cu ce parere are despre tine[cauta pe google] si dupa ce iti raspunde il intrebi: "stii...ma intrebam ce parere ai despre mine?thinking" si daca zice ceva e bine ar trebui sa ii spui ca si tie iti place de el.si dupa cateva conversatii il anrebi daca are prietena si atunci cred ca isi va da si singur seamalaughingwinking sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

bafta! :X funda? big grin

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa fii confuza? Inca nu esti sigura ca te place. Da'i semne ca il placi.si daca el raspunde.atunci spune; i ca vrei sa fii cu el happy

| mihaela0205 a răspuns:

Daca ai id-ul lui. vorbeste cu el si intreaba-l daca te place, eu asa am facut.

| Lollypop a răspuns:

Spune-i! Gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut.Asa o sa aflii daca te place si el, avand in vedere ca ti-a facut un complimentsmug. Daca nu o sa ii spui, va dura mai mult timp pana vei afla probabil, cum fac majoritatea baietilor pana isi fac curaj.Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i un mic cadou si ofera-il intr-un moment cand sunteti doar voi doi. iti vei da seama sigur de ceea ce simte pentru tine cand vei vedea reactia lui.

| lolex_2310 a răspuns:

Eu zic sa-s spui ce simti pentru el si sa nu mai astepti ptk sa-r putea sa iti para rau...propria experienta