| izabela1234 a întrebat:

M. nu stiu ce sa fac sunt confuza.

Eu plac un baiat si el o place fix pe verisoara mea.Ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
In acest caz nu ai ce sa faci. Daca el chiar o place pe verisoara ta, nu ai cum sa schimbi asta.Trebuie sa treci peste.Stiu ca e al naibii de greu, dar pana la urma, e doar un baiat.O sa vezi ca peste cativa ani o sa te intrebi "Oare ce am vazut la tipul ala?" laughing
Ai spus ca esti confuza.De ce ai fi? Sti exact ceea ce simti tu pentru el si ceea ce simte el pentru verisoara ta.Asta nu inseamna ca esti confuza deloc.
Stiu o metoda destul de buna pentru a uita de un tip, poate chiar cea mai buna: gaseste pe altcineva. Daca o sa incepi sa deschizi ochii si sa vezi cati baieti super frumosi si de treaba sunt in jurul tau, atunci o sa iti atraga atentia macar unul.
SucceS!

| Seducatorul a răspuns:

Nu faci nimic.Nu vad nici-o solutie din moment ce el n-are nici-un sentiment pentru tine! Nu te panica, mai sunt 350000000 de baieti in lume!

| Hakuouki a răspuns:

Numarul de baieti din lume este urias, daca baiatul asta nu te place, mai sunt multi altii care te vor placea, lasa-l sa fie fericit cu verisoara ta si bucura-te pentru ei.