| cucubau_3076 a întrebat:

Imi place de un baiat dar imi este frica sa ii spun deoarece multi il urasc( nu stiu de ce). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Si eu am patit la fel.Nu este nimic.nu conteaza ce spun ceilalti.Conteaza ca tu sa fii fericita alaturi de ex.De exemplu la mine a fost f.bine si a durat app. 1 an.Deci nu mai asculta parerea celorlati. Tu esti cea mai importanta din viata ta.Mooolt succeswinking

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca ceilalti il urasc din cauza Domnului: "Fericiti veti fi cand va vor prigoni si vor spune tot cuvantul rau impotriva voastra din pricina Mea" atunci sa-ti placa de el de 2x mai mult, ca este un fiu iubit al Domnului.
Acuma nu stiu eu care a fi cauza, dar daca nu este o cauza veritabila atunci nu-ti fa probleme de gura lumii, ca atunci cand le-a fi foame o vor inchide. laughing

| Meryem027 a răspuns:

Ce conteaza ceea ce spun ceilalti?happy Daca tu il placi si esti sigura ca vrei sa-i spui, dai drumu'! Poate el va fi special cu tine, n-ai de unde stii. Succes :*

| JuStKid a răspuns:

Ceao! pai nu-ti fie frica. Poate il ajuti sa iasa din monotonia asta. lumea poate nul uraste poate copiii tampiti.asa sunt pustii astia. Du-te spune-i ce simti si iti promit eu ca ala va fi cel care te va face cea mai fericitawinking>! sunt sigur d asta! iti urez bfta asa va veti ajuta amundoi!

| RenataG a răspuns:

Pff ceva de genu am patit si eu...si ar fi bine sa i spui pana nu e tarziu si ai putea sa l schimbi ca sa nu l urasca asa multi cum spuneai tu.

deci fapte nu vorbe si succeswinking

| StefiMaria a răspuns:

Buna!
Ce treaba ai tu cu ce spun ceilalti? Daca ne-am luat dupa "gura lumii" nimeni nu ar mai fii, crede-ma!
Atata timp cat esti fericita, nimic nu mai conteaza!
Bafta! :*