| Snopic25 a întrebat:

NU stiu ce sa mai fac. Vreau sa-i spun unui baiat, mai mare decat mine cu 3 ani, ca imi place de el. Dar mi-e frica ca poate nu o sa mai vorbeasca cu mine si nici nu voi afla vrodata daca ma place sau nu. NU pot sa il chem pe afara deoarece nu am iesit niciodata si. nu stiu. mi-e frica sa nu creada ca este doar o prietenie. Ce sa fac? CHiar imi place de el.

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Buna! Sa nu care cumva sa faci greseala de i spune ce simti pentru el! Vei devenii sclava lui si isi va batea joc de tine in cel mai urit mod posibil! Fa l sa vina el la tine si nu invers! Da i de inteles ca vrei sa ai o reltatie cu el! ok?

| TeeaBaang a răspuns:

Eu zic ca daca nu esti asa sigura pe tine, sa nu faci pasul asta! Trebuie sa iei deciziile astea cand esti stapana pe tine. Daca nu o sa mai vorbeasca cu tine, etc., asta inseamna ca nu a meritat! Si nu trebuie sa privesti asta ca pe un esec, ci ca pe o lectie! happy Have a nice day.

| neutrino a răspuns:

Daca e baiat finut nu are de ce sa nu mai vorbeasca cu tine. Incearca sa-i spui!

| blueSky_3324 a răspuns:

Sa stii ca barbatii in general, prefera ei sa faca primul pas, iar daca o fata face ea, e clar din start vazuta gresit. Afla-i id-ul de mess, incearca sa vb cu el, ai rabdare si intr-un final o sa-si dea seama si poate cine stie, o sa iesiti si-n oras. funditaza?!

| Snopic25 explică:

Adica?

| Snopic25 explică:

Adicaa?