| Druid a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala. Ne intalnim pe holuri sau cand mergem la sala de mese. Uneori se uita si el la mine, insa in ultima perioada l-am intalnit in sala de mese, se uita si isi acopera fata cu ambele maini si apoi se asaza in fata mea. Ce ar putea insemna acest comportament?

Răspuns Apreciat de Editori
| Nume6 a răspuns:

Înseamnă ca te place si tu ti-ai dat seama de asta la cât de mult te-a privit si acum incearca pe cat posibil sa te privească dar tu să nu vezi asta, te priveste "pe furiș". Totusi, îi poţi face rost de Facebook, cineva sigur i-l știe dacă nu cumva el iţi știe Facebook-ul mai mult ca sigur. Eu zic că e păcat să nu o faci, să îl bagi în seama prin mesaj, sau de ce nu, te asezi langa el si sigur isi face curaj sa iti vorbeasca, e clar ca te place dar îi e rușine sa te intrebe ceva, sigur a intrebat vreun prieten cine esti cum te cheama, din cauza că crede că ai relaţie nu te bagă in seama prefera să te privească. Zi buna!

1 răspuns:
| CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi a răspuns:

Că vrea să presteze relaţii intime cu persoana ta.