| girlsad a întrebat:

Imi place de un baiat... da nu stiu cum sa fac sa ii spun? si as vrae sa stiu daca si el ma place...cum as putea sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| IooMar a răspuns:

Mah sa stii ca din punctul meu de vedere nu este prea bine sa ii zici imediat ca iti place de el ca poate nu il cunosti asa de bine si nu stii cum va reactiona, asa ca incearca sa il abordezi prin gesturi, iar dupa cand ai facut deja ceva mai mult decat sa ii zambesti cand te uiti la el incerici sa vb cu el si sa-i spui ce simti pentru el fara ocolisuri si cel mai bine este sa o faci cand sunte-ti fata in fata, nu pe mess, nu la telefon, nu prin intermediul altcuivawinking

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Spune-i unui prieten comun sa il intrebe daca te place happy
sper ca te-am ajutat happy

| larya234 a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii spne direct. dai un msaj