| anonim_4396 a întrebat:

Imi place o fata.Intr-o zi cand veneam de la scola un prieten i-a zis fetei sa ne combinam si ea sa inrosit si a inceput sa rada. Ce inseamna asta?

15 răspunsuri:
| Simσηαღ a răspuns:

Se spune ca sarcasmul este ultimul refugiu al oamenilor atunci cand le este incalcata intimitatea, numai ea poate stii ce simte si dupa parerea mea tu personal ar trebui sa vorbesti cu eaa.

| Carina16 a răspuns:

Posibil sa fie putin timida si rasul sa fie de fatada.Incearca sa vorbesti tu cu ea, nu-ti mai pune prietenii, de obicei pari mult mai curajos fata de tipe si unele o sa aprecieze asta...n-o intreba direct daca vrea sa fie si mai intai invit-o undeva...la un suc, la o prajituralaughingstiu eulaughing iar acolo vb deschis cu ea si fi dragut.Iti mai dau un pont:plateste tu(va aprecia).PA!:*

| Claudiu121 a răspuns (pentru Carina16):

Da nu mi-am pus prietenul sa se duca la ea.El a strigat in gura mare ca sa ma combin cu ea

| AmeMiss a răspuns:

Eu zic ca inseamna ca te place! Invit-o la un suc sau o ciocolata calda si afla! Succes happy

| Λndrei a răspuns:

A intrat intr-un moment penibil si nu a stiut cum sa iasa decat prin niste rasete? Nu stiu, sa nu te descurajez eu zic ca ar fi mai bine sa-i spui ce ai simtit in acel moment.

| love999 a răspuns:

Inseamna ca ori era intr-un moment rusinos si nu stia cum sa iasa din asta ori te ia la mistok

| BellaSomerhalder a răspuns:

Eu cred ca inseamna ca sunteti doi cacaciosi de clasa a cincea.

| Claudiu121 a răspuns (pentru BellaSomerhalder):

Eu cred ca esti un fraier sau fraiera depinde ce esti fata sau baiat

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru Claudiu121):

Doare adevarul printre pustii de-a cincea, stiu. Daca era unu' mai inteligent, imi baga ca si replica o ironie de-aia adevarata, care sa ma faca sa spun "me gusta."

| Claudiu121 a răspuns (pentru BellaSomerhalder):

Ba tu nu ai ce face pleaca ca ma enervezi

| Claudiu121 a răspuns (pentru Claudiu121):

Asa ma bv

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Daca ai inceput sa rada e nesimtita si meriti ceva mai bun, dar poate radea deoarece ti-ai trimis prietenul sa-i spuna si nu te-ai dus tu si ea nestiind ce sa faca s-a prefacut amuzata dar roseala a dato de gol, sau pur si simplu poate avea limbrici si ai era rusine de asta sa inrosit, si radea pentru ca o gadilau limbricii. spun si eu...big grin

| AlbertSeby a răspuns:

Inseamna ca ori te place ori radea de tine.Nu iti e destul de clar?
Dar ca sa afli daca te place vorbeste cu o prietena apropiata ei sa poarte o discutie despre tine dar sa fie subtila

| Rafadavid a răspuns:

Poate insemna orice. Vorbeste-mi despre gesturi.

| vlad_4949 a răspuns:

Da putea sa rada ca te placea, adica radea ca sa ascunda adevarul, de parca ar fi ironica(ceva de genu)