| Stefan_Manuela_1975 a întrebat:

Am o problema si este in felul urmator... Imi place de un baiat, de fapt mi-a placut. Dar este un baiat mai mare cu vreo 3 ani. Acum cateva zile am trecut pe langa niste baieti de la noi din scoala care jucau fotbal si printre acei baieti era si el, am trecut pe langa ei si o prietena a inceput sa rada si sa lase capul in jos si am lasat si eu capul in jos si cred ca m-am si inrosit un pic, cand s-a dus el dupa minge sa ultat la mine si mi-a zambit intr-un fel.thinking si tot susoteste cand e cu un prieten si ma vede pe afara. Si cred ca si-a dat seama ca il plac ( ca l-am placut) Ce sa fac sa par nepasatoare cand trec pe langa el? Findca mereu cand il vad prietenele mele in curtea scoli imi fac semn si incep sa rada ca l-a vazut si tot felul de chesti... La ce sa ma gandesc cand trec pe langa el in asa fel in cat sa nu mai para ca imi place de el? Va rog nu luati intrebarea asta in ras! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il mai placi sau nu? Daca nu, te comporti normal, daca il placi te aprop de el.

| hummmer a răspuns:

Daca iti place de el, nu mai lasa capul jos cand treci pe langa el, daca iti zambeste intoarce-i zambetul si din una in alta v-ati cuplat.
Daca nu iti place, ignora-l.