| GuraLumii a întrebat:

Imi recomandati va rog frumos o firma care organizeaza evenimente, mai exact NUNTI?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Mai multe relatii uitate aici:
www.nunti.ro/ce_trebuie_sa_faca_invitatii.html
Casa de piatra si multa fericire.

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai depinde de localitatea unde te afli, ma gandesc. Sunt si foarte multe targuri de nunti. La noi, la Deva, saptamana trecuta a fost unul la Mall. Intereseaza-te la tine in oras, sau prin imprejurimi cand se organizeaza. Acolo ai expuse modele de aranjamente, poze de la alte nunti... si poti sa-ti faci o idee mai clara.

| Milk Swan a răspuns:

Te casatoreeeestiii... Ai pus multe intrebari despre nunta, NUNTI, restaurante de NUNTA, NUNTA NUNTA si iar NUNTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am colaborat cu attd.ro si au fost f ok.

| GuraLumii explică:

Sunt din Bucuresti. Multumesc!