| basexcu a întrebat:

Ciao! am o firma de exercitiu care are ca obiect de activitate oranizarile de evenimente(nunti, botezuri, aniversari, revelioane, inmormantari...) Firma se numeste "Miraj" dar nu gasesc un slogan sau un motto ceva... si de asta ma adresez voua poate sunteti mai creativi decat mine.Pe cele mai interesante propuneri am sa le pedepsesc cu o funda! big grin

4 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pai o reclama negativa, gen "Nu suntem printre primii, de aceea ne straduim de doua ori mai mult sa va satisfacem doleantele!" Ar fi o reclama atipica, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am firma de exercitiu cu vinuri. Pt tine ar fi fain : "miraj - cheia fericirii tale"

| Leon a răspuns:

Eu zic sa incerci ceva cat mai scurt, cuprinzator,. Pentru inceput nu incerca sa "arunci" reclama in motto. Ceva original, gandeste!

| TheSkyNow a răspuns:

Evenimentele din viata ta sunt prioritatea noastra.