| Sia_Patri_1997 a întrebat:

Imi spuneti si mie statusuri pentru iubitul meu? Ca nu vreau sa il pierd sau ceva de genu.
Funda love struck

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu ai nevoie de asa ceva, atunci cand iubesti cu adevarat, vorbele vin de la sine, nu trebuie sa te duci cu lectia invatata ca la scoala..asa ca. iti exprimi sentimentele in felul tau si cat mai natural.
O zi bunahappy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cat de taran ar trebui sa fie, ca sa te pretuiasca mai mult, pentru cuvintele altcuiva? Fa-i o declaratie face2face, daca vrei sa-l impresionezi. Cu statusuri si imagini distribuite pe facebook se 'iubesc' taranii, scuza-ma ca iti spun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii spui tu din mintea ta si lui personal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Crezi ca la asta se uita un baiat la o fata, la statusul de pe Facebook? Si crezi ca daca o sa pui un status nu poti sa il mai pierzi?
Nu imi plac oamenii care confund dragostea cu posesia, nu il pierzi ca nu e telefon mobil si nu e cumparat de tine deci nu e al tau.
Statusurile in rime copiate de pe Internet sunt cele mai chicioase chesti de pitipoanca.

| b0denN a răspuns:

In primul rand, niciodata nimeni pe pamantul asta nu o sa stea langa tine daca tu-i declari iubirea in scris, ci prin vorbe, generatia asta de roboti.