| Musuroae_Laura_1989 a întrebat:

In sfarsit, dupa 4 luni de pupaturi si atat, l-am 'alungat' de 2 ori si s-a intors la mine, acum am oficializat relatia, dar stiu doar prietenii apropiati, cred ca e mai bine asa. Nu vreau sa ne faca nimeni rau din cauza invidiei, mai ales ca foarte multe fete il curteaza, la fel si pe mine baieti. Stiu ca tine mult la mine, si-mi arata asta, e necajit cand ma supar, mi-a zis ca ma adora si ca ii place foarte mult de mine, aveam momente cand ne sarutam pe gat, piept si abdomen... este gelos si ii este frica sa nu ma piarda... dar continua sa imi bata apropouri sa ma culc cu el(eu virgina). Nu stiu ce sa mai cred, ce sa mai fac. Ce ziceti? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Sa astepti pana cand iti doresti cu adevarat, daca te paraseste pentru ca il refuzi inseamna ca nu merita atentia ta, mai ales sa iti pierzi virginitatea pentru el. Daca te adora cum sustine, o sa aive rabdare cu tine.

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Spune-i ca desi il placi si tot ce simti pentru el, nu te simti pregatita, daca te paraseste inseamna ca nu a tinut niciodata la tine, daca accepta sa mai astepte e un baiat de tinut aproape de tine! happy

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Te indemn sa citesti acest articol care poate ajuta sa intelegi daca merita sa faci acest lucru sau nu: http://wol.jw.org/ro/wol/d/r34/lp-m/1102011150

Cele bune!

| Cosmin1I a răspuns:

Sa astepti si daca el chiar tine asa de mult la tine o sa astepte.