| merry a întrebat:

Inainte de carantina aveam prieteni cu care ieseam mereu pe afara, cel putin eu ii consideram prietenii mei. Era totul ok, insa cu aceasta pandemie parca ne-am racit. Acum lucrurile incep sa revina la normal, dar prietenii mei nu. Au inceput sa ma ignore si nu stiu din ce motiv. Imi e dor de ei si vreau sa incerc sa repar situatia. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ca sa repari situatia ar trebui sa incepi sa-i bagi tu in seama, sa vorbesti cu ei. Poti sa iesi si afara (cu masca, desigur).

| CiubotariuAndrei a răspuns:

In viata oamenii vin si pleaca. Daca ei nu te mai vor sau se fitosesc, gaseste-ti alt anturaj.