| AdinaanidA a întrebat:

Ținând cont de nivelul de cultură și civilizație din ziua de azi, este deja unanim acceptat conceptul "femeia este egala bărbatului"?
Sau este un concept de sorginte comunistă?

52 răspunsuri:
| Kimball a răspuns:

Fata tu ai vreo 17 ani si te intereseaza chesti din astea.

| AdinaanidA explică (pentru Kimball):

Specifică și tu cui te adresezi.
Sper că nu mie, pentru că înseamnă că stai extrem de prost cu matematica, odată ce am data nașterii trecută în profil. laughing

| Kimball a răspuns (pentru AdinaanidA):

Ma adresez celor care compara statutul din Romania cu alte țări, de exemplu: In Franta femeia are drepturi, daca îi dai o palma te ia politia si te inchide direct... in Rusia poți bate femeia "je suis lejer"

Răspuns utilizator avertizat