caramela
| caramela a întrebat:

Ingerul Gavril inger al bunei vestiri sa va calauzeasca pasii Gabriel/Gabriela si sa aveti parete de o zi la fel de frumoasa ca voi "La multi ani!"

Arhanghelul Mihail, inger al adevarului si dreptatii, sa va stea alaturi mereu, la bine si la greu, sa va lumineze calea si sa va arate destinul. La multi ani Mihai/Mihaela!

Răspuns Câştigător
| Adda24 a răspuns:

Iti multumesc pentru urare chiar ma cheama Mihaela! Multa sanatate!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulțumesc pentru urare.
Să fii sănătoasă!
Pa, pa.

| Dumnezău a răspuns:

La multi ani,tata, dar porti numele unei chestii ce nu exista si nici nu a existat vreodata! Auzi la ei, ingerul bunei vestiri ce e total ilogica si mai stupida ca o compunere de a I-a. laughing

| AliceIDK a răspuns:

Multumesc! Si pe mine ma cheama Gabriela!

| LastWhisper a răspuns:

Mersi

| 16Gabriela a răspuns:

Multumesc smug

| Bon3s a răspuns:

Multumim la felhappy