| anonim_4396 a întrebat:

La Multi Ani celor care isi sarbatoresc astazi ziua onomastica si cea de nastere, Gabriela Mihaela Gabriel si Mihai va doresc sa aveti parte numai de bine si sanatate! sa nu uitam ca nu se sarbatoreste numai ziua SF. Mihail si Gavril ci a toti Sfintilor care fac parte din Oastea Imparateasca A lui Dumnezeu, acei Sfinti care ne poarta de grija in fiecare zi, LA MULTI ANI!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulțumesc frumos și să ai o zi plină de distracție cu sărbătoriții din apropierea ta.
Pa, pa.