| ONU_2429 a întrebat:

Un sicer la multi ani cu sanatate si multe bucurii tuturor celor care purtati numele de Gabriel, Gabriela, Mihai, Mihaela etc. si celor dragi voua.
Sa aveti o zi minunata!

La multi ani!

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna iti multumesc foarte mult pentru micul tau gest de a ura la multi ani tuturor care poarta aceste nume.Nu ma cheama asa, dar o cheama pe mama mea si de asemenea, prin acest raspuns, va urez tuturor celor de pe TPU:La multi ani!
Sa fiti sanatosi si sa aveti parte in viata numai de lucruri bune.
Va pup pe toti si sa aveti o zi bunabig grin

| Alina0491 a răspuns:

Multumesc frumos !

| angeltyo a răspuns:

Multumim. Nu port eu acest nume frumos, dar am aceeasi urare pentru toti cei care il poarta.:X