| roxyana03 a întrebat:

Intreaba:
Funda+vot

am stat cu un coleg, suntem a 9a, ne cunoasteam mai de mult, 2-3 luni, ne intelegeam superb, dart nu ne mai vazuse, tineam enorm la el, cand a facut acident, am plans toata noaptea, chiar daca nu eram impreuna, cand am inceput scl dupa 2-3 zile, am inceput o relatie, eram foarte bucurosii, dar ne certam incontinu. ne-am despartit, nu mai vrea sa se indragosteasca de mine a zis ca "nu vreau sa-mi bat jos de tine, nu vreau sa suferim mai tz aman2, eu vreau mult mai multe intr-o relatie" i-am zis ca eu nu pot face asa ceva. am incercat sa fac orice dar nu pot, nu mai vrea sa ne inpacam, am intrebat, "dc ai mai stat cu mine daca nu vrei sa te indragostesti de mine " si a zis ca" incepusem sa tin la tine dar nu merge nimic" maine as vrea sa vorbesc cu el, apropo "el fumeaza si bea" mi`emi place stilul lui, m-am obisnuit cu el... vreau ca maine sa vb cu el fata in fata, nu la telefon sau pe mess, vreau sa vorbesc cu el fata in fata, dar sunt emotionata, ma ajutati? ce ziceci sa-i zic maine? va rog mult? ce ar trebii sa vorbesc cu el? ma ajutati? funda+votcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca baiatul tau nu e chiar potrivit pentru tine, si nu o spun asta datorita viciilor lui ci datorita raspunsului transant pe care ti l-a dat: ¨incepusem sa tin la tine dar nu merge nimic". vrea mai multe intr-o relatie, adica ce? SEX? nu ar trebui sa faci inca acest pas
maine cand il vezi, daca vrei neaparat, poti sa il intrebi daca nu mai are relatia voastra nici o sansa, si daca vrea, sa iti explice cu ce ai gresit. Daca spune nimic, il intrebi, atunci cu ce ai gresit tu?
si vezi ce iti spune
nu te panica, mai ai si alte optiuni. succes, si spune-ne si noua ce ai rezolvat.
dupa faza cu greseala spune-i ca poti sa te indrepti daca iti zice una sau 2 sau 3 greseli ale tale... numai ca eu cred ca are deja pe atcineva, sau ceva in genul acesta, de se poarta asa cu tine. nu meriti, si nimeni nu merita asta. Eu iti spun pentru ca exact asa am patit si eu in liceu.si am trecut peste rani, cam in 2 sau 3 luni...Succes tare mult!

1 răspuns:
| ktrinel a răspuns:

Frate ma iubesti? vrei sa fim impreuna? da sau nu direct!