| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru baietii timizi:

daca va place de o fata( o simpatizati ca stil, comportament etc) cum ii veti spune asta daca esti timid?

3 răspunsuri:
| yama a răspuns:

Am aceeasi problema laughing
Incerci sa te apropii de ea usor. Si apoi ii spui ce simti pentru ea. Restul vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| x33Dalia a răspuns:

Eu sunt fata si mie imi plac baieti timizi, dar ca sa o cuceresti ar trebui sa te apropi de ea :
- sa vorbiti la telefon prin mesaje oricum
- sa vorbiti mai des pe messenger
- sa o inviti la un suc ceva
- sa incerci sa o iei in brate
- sa te joci cu parul ei
- sa iesiti mai mult impreuna
Dar cel mai important SA NU SPUI NIMANUI CA ITI PLACE DE EA, si daca a aflat cineva de chestia asta si tie iti este rusine sa pui acea persoana sa ii spuna sau sa ii spui unei fete sa te ajute. ^^