| MarianaMadu a întrebat:

Intrebare pentru baieti (nu neaparat). Din pura curiozitate, daca ar fi sa va ganditi la o relatie serioasa, cum este casatoria, a-ti prefera o fata virgina sau nu?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma pun in cur si in cap zicand ca nu se merita casatoria pentru ca ar insemna sa fiu cu o mincinoasa notorie. Ma minte despre trecutul ei si eu nu ma las pagubas dar nici luat de prost mi-e indiferent ce face dar de mine nu se atinge in veci.

| darrio2007 a răspuns:

Nu ar conta.Dar daca as astepta o virgina cred ca mai repede mi-ar veni pensia.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Mda observ observ, "am prefera o virgina, n-am suporta sa fi trecut prin patul altor barbati"

"virginitatea e darul cel mai de pret oferit de partenera unui barbat"

Desigur porcu a trecut prin patul mai multor femei, anterior, da el nu se pune bei ca-i "berbat".

Cum sa-i pretinzi si "berbatului" acelasi lucru? Nu crezi ca te-ntinzi? Aidi bai!

Revenind. Eu unul as prefera o tipa experimentata, ma rog nu mai sunt la varsta de 18 20 de ani sa vreau o virgina da zic asa. Nu-mi plac carpele ingenue in alta ordine de idei. Da da stiu nu toate virginele sunt carpe ingenue, dar destule sunt. Se poarta de parca virginitatea lor ar fi mare branza si virginitatea baietilor ar fi un fel de caca maca, au niste figuri de zici ca ar fi niste ingeri, ele n-au ganduri erotice, ele n-au nevoi absolut naturale, ele sunt niste ingenue care isi vor da "cadoul" doar unuia care merita. Intr-adevar faptul ca stau pe spate habar n-avand sa faca mare lucru, ba li se si rupe ceva si deverseaza o ceasca de sange, tipete si alte alea de ti se ia de tot, e un mare cadou.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut
Posibil aici vei găsi unele idei interesante în legătură cu această întrebare.
http://www.jw.org/......a-fac-sex/
Cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am prefera o fata virgina.Dar pentru asta ar trebui sa ne inscriem pe niste liste de asteptare si asta inseamna multa birocratie...Si pana ne vine randu` s-ar putea nici sa nu mai apucam...
Intelegi tu...

Răspuns utilizator avertizat
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu, vrem sa fie cat mai galeata. Tu ce crezi?

| raduradu2014 a răspuns:

Prima variantahappy

| mihaitzacristian a răspuns:

Da cam asa am prefera o fata virgina.

| alecsander96 a răspuns:

Nu conteaza.