Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Si raspunsurile pentru fete. Buna, TPU.Maine e 8 Martie.Stiu,v-am dat o veste proasta…
Dar am trecut noi si prin altele mai rele…
Cand a fost ziua mea,stiti cu totii - tot asa m-am apucat sa sarbatoresc mai devreme c-o zi(pe TPU-zic) si deci am calculat eu acum ca ar fi corect din partea mea sa le intorc gestul domnisoarelor si doamnelor de aici,care au venit atunci si m-au felicitat,mi-au spus vorbe frumoase si mi-au daruit clipuri de pe youtube,sau chiar mi-au facut clipuri acolo – le am in playlist,nu am de gand sa le scot,ma mandresc cu ele…
Si deci va propun,domnilor,sa spunem si noi fetelor ceva frumos,aici – iar daca vreti sa le scrieti si mesaje in privat,asta e alta treaba,nu ma bag – mai glumim,mai facem un compliment, sau-de ce nu?-poate mai combinam si vreun id de mess-ceva…
Eu vreau sa le spun fetelor doar atat:va doresc sa va iubeasca cine trebuie si sa fiti fericite cu el.Pentru ca asta e cel mai important,zic eu.
La multi ani!
Asadar,baieti, va astept sa-mi raspundeti.Sa citeasca si fetele,dimineata,la cafea, ceva frumos...
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu le transmit celor cuminti (fetele care isi vad de treaba) sa aiba grija cu cine umbla si sa aiba un pistol pentru autoaparare laughing in caz de hartuire pe timp de noapte iar pentru femeile pe interes sa faca ce vor ele atat timp cat nu mi se pun in calea mea, altfel val vartej se aleg de ele

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Pentru ca esti primul sosit la petrecere o sa primesti funda, o meriti pe deplin...
Mersi de raspuns si sper ca n-ai venit cu masina...

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca veneam cu masina ce era de rau? E parcata.

46 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ziua femeilor ni-l faci cadou pe Mysogyn (împachetat şi legat cu o fundiţă)?
Ironic.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

NOname,i-am dat funda colegului Mysogin exact din motivul pe care l-am spus.A venit primul si le-a urat ``la multi ani`` fetelor cuminti si le-a dat si un sfat sa aiba grija de ele…
Ca le-a certat el putin pe celelalte care fac prostii, asta este – are stilul lui, fiecare avem stilul nostru, unii nu-l avem deloc…
Pana la urma e un site unde vorbim putin intre noi si…
Si cam atat.
Sau e altceva?

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi, ai până şi inconştient cu umor. : ))

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai ideea era sa ne urati la multi ani de 8 martie nu sa va certati dc a luat ala funda, foarte tare ideea ta, frumo, s felicitari si multumim pentru urare.

| anonim_4396 explică (pentru HaHaGirl):

Pana la urma s-au impacat, nu-i problema.
Mai mult decat atat, am aflat ca ei de fapt se tachineaza pentru ca se iubesc...
Deci situatia e sub control.
La multi ani!

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce dragut...multumesc!

NOname
| NOname a răspuns:

Să nu uit: frumoasă iniţiativă, Cancelled.
Mulţumesc frumos. : )

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

Http://www.youtube.com/watch?v=dbEUNaVYbYI ce zici e ceva de capul lui merita cumparat?

| NOname a răspuns (pentru mgtow):

Credeam că ai venit cu serenade.

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

Vreau sa stiu ce parere ai merita sau nu?

| NOname a răspuns (pentru mgtow):

Nu mă interesează într-atât de mult, încât să-mi dau cu părerea.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Probabil ca m-ai injurat rau aseara…
Daca tu te-ai intretinut cu Mysogyn, eu in schimb am avut placerea sa stau de vorba cu un domn profesor de sensibilitate si romantism care mi-a predat lectia ``orgasmul femeii la romani, din cele mai vechi timpuri si pana in zilele noastre``, unde eu m-am cam incurcat putin, pentru ca stiam ca exista 2 orgasme, ala bunu` si ala simulatu`, si nu intelegeam pe care din el il aprofundam in studiu…
Asa ca mi-am stricat putin seara.
Dar a trecut.
La multi ani, draga NOname.
Si poate imi spui si mie care-i treaba cu poza aia de zicea Mysogyn…
Ai inceput sa vorbesti cu baietii pe mess?

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

Http://www.youtube.com/watch?v=buHY2Jcz98I aici e ceea ce-ti doreai draga mai ales ca e 8 ahamm.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc, dragă Cancelled.
Nu ştiu pe cine crede Mysogyn că a văzut, dar n-am fost eu. I-o fi plăcut vreun avatar.hee hee

| NOname a răspuns (pentru mgtow):

Ei, aşa mai vii de-acasă!
Te făcuşi romantic peste noapte. Mai un pic şi va trebui să-ţi schimbi nickname-ul.hee hee

| mgtow a răspuns:

Miss NOname nu ma prea inghite dar eu o iubesc asa cum e, chiar m-a amuzat faza cu mysogyn impachetat si fundita laughing

| NOname a răspuns (pentru mgtow):

Vai, m-ai scos de la ignor, ce cadou! : ))

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

La multi ani de 8 martie :p imi era dor de tine

| NOname a răspuns (pentru mgtow):

Măi, măi, mă simt ca la Surprize-Surprize. : ))
Mulţam, Mysogyn.

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

Deja crede ca ne iubim de-a binelea trebuie sa afle omul ca am glumit pe aici, canceled eu cred ca o fi avand barbat sau iubit si nici nu am vazut-o in fata mea doar intro poza.

| Klepto a răspuns:

Ce as putea sa le urez,
Acestor fiinte cu chip ingeresc.

Ce ar putea sa primeasca,
Cand in fiecare zace o craiasa.

Bine trebuie sa ma gandesc,
Sa nu apuc sa le jignesc,
Ca cine stie ce pedepse ispasesc,
Si cate o sa mai patesc.

Doar atat le doresc.

Sa manance tot ce vor,
De ingrasare sa nu aiba parte corpurile lor,

Fat frumos sa le fie petitor,
Sa nu treaca o zi fara s-auda "te ador".

Unghiile sa nu se rupa,
Pantofii sa nu se distruga,

In ziua magica din luna,
Burta sa nu mai doara,
Ciocolata sa apara,
Si reducerile sa nu dispara,

Ridurile sa nu mai apara,
Si fiecare zi sa fie extraordinara,

De aniversari sa-si aminteasca,
Iubitii, sotii si sa le pretuiasca,

Soacrele sa le iubeasca,
Si sa nu le mai fugareasca,

Fiecare zi sa fie incununata cu o floare,
Si de la persoana iubita, o mare imbratisare,

Orice dorinta sa li se implineasca,
Norocul sa le loveasca,
Si pe mine niciodata sa nu ma-ntalneasca.

| Kaℓi a răspuns (pentru Klepto):

happy

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Http://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA
Am pus si putina muzica...
La multi ani, draga Kali...

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Klepto, mulţumesc şi ţie. Poate apare şi Hombre cu vreo poezie, să recitaţi versuri în duet.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! happy

| AR1373 a răspuns:

La multi ani!

| Fatamuntilor a răspuns:

Primim si noi ceva ...maine de la mas...pardon,baietii de sitehee hee

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Deocamdata ati primit o poezie de colegul Klepto si cred ca Mysogyn vrea sa va ia un joc pe calculator…
Poezia e reusita, mai putin ultimul vers unde ar fi putut sa ma bage si pe mine, daca era un prieten bun.
Jocul lui Mysogyn e bun si ala – n-o sa va mai certati de la telecomanda de acum inainte, puteti sa urmariti telenovelele in liniste...
La multi ani si iti doresc sa fii fericita!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos! Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pentru fetele care sarbatoriti astazi mai off-line –asa, pentru ca v-a scos iubitul la un munte, ca-i week-end, va asteptam sa va intoarceti si sa cititi mesajele noastre de aici – La multi ani! Sunteti frumoase si va iubim…

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pentru SweetChild1, pe care o simpatizez foarte mult - Guns N`Roses...
http://www.youtube.com/watch?v=X1ZRBPA8SK0
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai schimbam putin...
Pentru foxsilver - http://www.youtube.com/watch?v=VCCoA_XpOSw
La multi ani!

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

Banuind gusturile tale in materie de muzica, presupun ca ai inalbit, cautand si ascultand atata muzica clasica :)), si asta, doar ca sa-mi faci si mie o dedicatie.
Azi te-ai dovedit a fi un adevarat cavaler!;;)
Invaluit de misterul anonimatului, totusi, ai impartit fetelor zambete, muzica, ba chiar ai facut si o invitatie la dans, ce mai…ai fost un adevarat erou!
Uite, chiar iti trimit o melodie dintr-un film al carui erou a fost admirat de milioane de femei:
https://www.youtube.com/watch?v=CP6LQjJo7eY
Si-ti multumesc pentru dedicatie si urare! :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si acum, daca imi permiteti, vreau sa o invit pe Greece la dans…
http://www.youtube.com/watch?v=F2zTd_YwTvo
La multi ani!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar eu, voi face nebunia sa accept.
Rar mi-a fost cerut cu atata eleganta, un dans...

https://www.youtube.com/watch?v=tqLh6rQqkoA

Multumesc.
La multi ani!

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Greece, ne spui si noua cum e Cancelled la dans? Stie sa danseze sau te-a calcat pe picior? rolling on the floor
Nu de altceva, dar sunt dispusa sa-i trimit niste tutoriale de dans.

| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Iti poti pastra tutorialele,fox,Cancelled nu se dezminte,e un perfectionist prin excelenta!
Gandul lui frumos, atentia lui delicata si intreaga desfasurare a sensibilitatilor masculine pe care s-a straduit sa le adune aici ca un omagiu pentru fete, demonstreaza generozitatea unui suflet prea mare, ca sa fie cuprins in normele de rand.
In aceste conditii, dansul lui e mult superior unor pasi simpli, e o plutire imponderabila prin vise si acorduri...

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

De fapt, eram ingrijorata mai mult de picioarele tale! laughing

| foxsilver a răspuns (pentru OnHold):

Eu as spune ca e Simfonia invingatorului!
Pentru dragoste, as alege asta:
https://www.youtube.com/watch?v=e4d0LOuP4Uw

| UndergroundFolklore a răspuns:

Vai,mersi-mersi>big grin

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Femeilor le doresc multi barbati la asternut, iar celor singuri mult respect pentru ca au ales sa nu traiasca intr-o colivie.